niedziela, 15 maja 2011

CANDY

1. Mimo że bloga założyłam jakiś czas temu, nie zaglądałam za często ze względu na matury. Teraz wszystkie pisemne za mną, jeszcze tylko prezentacja z polskiego. Dziękuję tym, którzy trzymali za mnie kciuki i napisali miłe słowa dodając odwagi :);D

2. Chciałabym tym candy podziękować wszystkim prowadzącym bloga - jeszcze niedawno nie miałam pojęcia o sutaszu, decoupage'u, scrapowaniu czy szyciu notesów, a dzięki temu, że zamieszczacie swoje prace, mogę przeglądać mnóstwo zdjęć z rękodziełem i wpatrywać się w nie tak długo aż dojdę, jak to jest zrobione :)

3. Dziś mam 19 urodziny :) A właściwie wczoraj, jest godzina po północy, ale rodzice sprosili całe sąsiedztwo i wcześniej się nie dało :D Mogłoby się wydawać, że takie urodziny dla 19stolatki są nudne, ale przyznam, że dawno nie miałam takiego dnia: lata mnóstwo piłek, biega mnóstwo dzieci, palą się ogniska - takie rodzinne chwile mają swój ogromny urok :)
Szczerze mówiąc chciałam przełożyć candy ze względu na cuda niewidy jakie wyprawia bloger, ale robię jednak dzisiaj, do tej pory wyszłam z tego obronną ręką, więc mam nadzieję, że dalej tak będzie :)

4. Najważniejszy powód: postanowiłam sobie, że gdy wygram jakieś candy, zorganizuję je u siebie. I wygrałam dwa tygodnie później :D:D Aniu, sprawiłaś mi naprawdę niesamowitą radość i to w momencie, w którym bardzo tego potrzebowałam, może już masz dość moich podziękowań, ale zrobię to jeszcze raz, żeby wszyscy widzieli: DZIĘKUJĘ :) A tu proszę bardzo, podziwiajcie :)
OTO PRZEPRAŚ:
KOLCZYKI
I HERBATKI
Zakochałam się w tym misiu od pierwszego wejrzenia i gdy zobaczyłam, ze trafi do mnie nie mogłam uwierzyć :D A gdy przyszedł musiałam toczyć o niego prawdziwe boje bo mam czwórkę około-dwuletnich dzieci w domu :D no ale udało się znaleźć kompromis :P
i blog Ani , zapraszam :)

Zatem zasady:
-komentarz pod tym postem, a w komentarzu link do bloga, do którego najchętniej zaglądacie (niekoniecznie z rękodziełem)
-banerek na blogu
-informacja o candy w poście (nie jest no konieczne, ale osoby które to zrobią mogą zostawić drugi komentarz w którym poproszę o sam link do posta, w którym została umieszczona informacja o cukierasach). Nie musi to być osobny post, zdjęcia również nie trzeba wstawiać, wystarczy link :)
-do obserwacji nie zmuszam :)
-na candy zapraszam osoby prowadzące bloga

A cóż do wygrania? A to:)
Kocham asymetrię, więc użyłam nieoszlifowanych bursztynów. Sama byłam zaskoczona efektem, układ sznurków trochę przypomina mi linie papilarne :D Chciałabym, żebyście w komentarzach napisały mi, czy wolicie bardziej harmonijne linie, czy takie nieregularne kształty :)

A przy okazji, jeśli kolczyki się podobają, zapraszam na podaj dalej , tam też na pewno będą kolczyki, choć jeszcze nie wiem jakie :)

Zapisy do 12.07 a losowanie 13.07 w urodziny mego lubego :)

Mam nadzieję, że chętni się znajdą :)